úterý 24. září 2013

Real tips: Podzimní inspirace 
Přeji vám všem pěkný den,

dnešní článek bude na téma „podzimní líčení“. Ráda bych vám předala trochu té inspirace, kterou jsem pochytila od světových maskérů. Stejně jako v módě, i v líčení se vracíme o několik let zpátky. Hitem pro letošní podzimní sezónu se stává nestárnoucí klasika v podobě rudých rtů a výraznějších černých očních linek.

Základem je ale stále bezchybná pleť, která by měla mít velmi světlý podtón. Nejprve si tedy vybereme vhodný světlý odstín make-upu, který naneseme na pleť za pomoci zlatého štětce Essentials foundationbrush. Pokud máme na pleti drobné nedokonalosti, lze je zamaskovat korektorem, který si nabereme na špičku téhož  štětce. Na zmatnění pleti použijeme libovolný fixační (ideálně transparentní) pudr. K aplikaci pudru výborně poslouží růžový štětec Multi- task brush.

Dále si vezmeme jemné oční stíny v krémové či lehce hnědé barvě a naneseme je fialovým štětcem Domed shadow brush. Pokud používáme paletku s více stíny, tímto úzkým štětcem můžeme vytvořit pěkně vypadající přechody. Není to však nutností. Poté si namalujeme precizní černou linku (doporučuji koupit gelové oční linky, které drží nejlépe a mají také skvělou pigmentaci) a přidáme už jen oblíbenou černou řasenku. Na závěr si precizně nalíčíme rty rtěnkou v červeném odstínu, který nám nejvíce lichotí. 

Na líčení bych použila základní sadu štětců Set Travel Essentials, která mimo tyto tři základní štětce obsahuje také panoramatické pouzdro 2v1 (spojuje obal se stojanem). S nimi a s kvalitní kosmetikou vytvoříte neodolatelný podzimní look. Ema


Žádné komentáře:

Okomentovat