čtvrtek 19. prosince 2013

Real Tips: Holiday PicksSnadným způsobem jak být “veselá & rozzářená” tuto sezónu, je dopřát si vánoční líčení a rozdávat radost celému světu.

Zde jsou čtyři z našich oblíbených vánočních make-upů:

Nailed it. Klasicky červené rty a nehty jsou snadnou cestou, jak vypadat (a cítit se) slavnostně. Doporučuji paletku The Dior Couture Lip and Nail Palette, která ukazuje jejich ikonickou odstín číslo 999, který je přesně v barvě sametově rudé růže. Stačí nechat paletku vklouznout do vaší kabelky, dopřejete si tak půvab téměř kdykoliv.

On the Go. Po pracovních povinnostech je jen zřídka dostatek času na rychlou zastávku doma a pořádné zkulturnění, než někam vyrazíte. Proto si vezměte s sebou svoji vlastní zkrášlovací paletku. Vyzkoušejte The Bobbi Brown Date Night Palette. Je to přenosná a praktická věc, díky níž přeměníte  své denní líčení na noční. Na líčení očí stačí použít jen štětce shading a fine liner brush a pro aplikaci barvy na tváře a rty zapojte konečky prstů.

Get Bold. Hluboce nasycené pigmenty jsou vyrobeny pro spoře osvětlené večerní akce. Vyměňte vaše neutrální odstíny za odvážnou oční linku nebo oční stíny (nebo obojí!). Zkuste Sleek Celestial Palette.

Spice it up. Pro ty, které chtějí doslova zářit - vezměte MAC Nocturnal Pigments and Glitter a přidejte třpytky na kůži, do vlasů nebo na nehty.

Jaké jsou vaše tipy na vánoční líčení?
                                                                                  Ema

Žádné komentáře:

Okomentovat